Żeby przeglądać stronę Góry-Sowie.pl musisz włączyć w swojej przeglądarce obsługę JavaScript!

Przepraszamy za utrudnienia!
Gory-Sowie.pl - Książki, przewodniki, mapy
Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /zaczyt_pogody.php on line 86

Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /zaczyt_pogody.php on line 86

Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /zaczyt_pogody.php on line 86

Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /zaczyt_pogody.php on line 86
 
« powrót


Góry Sowie - Przewodnik

Przewodnik | 9 marzec 2018 | ilość wyświetleń: 3876

Przewodnik po Górach Sowich autorstwa Tomasza Śnieżka to zdecydowanie najlepsze tego typu wydawnictwo dostępne aktualnie na rynku.

Góry Sowie - Przewodnik, wydanie III
Informacje

Autor
Tomasz Śnieżek
Rok wydania
2017 (wyd. III)
Ilość stron
184
Ilość ilustracji
ponad 80
Nasza ocena

OPIS
Przewodnik Tomasza Śnieżka to pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika Gór Sowich. Na 184 stronach autor przedstawia nie tylko największe atrakcje, ale również szereg miejsc mniej znanych, często leżących poza utartymi szlakami, ale przez to jeszcze bardziej interesujących. Autor zdecydowanie stawia na treść, zamiast setek kolorowych zdjęć znajdziemy tu setki niepublikowanych wcześniej ciekawostek i intrygujących faktów z historii regionu.

Przewodnik zorganizowany jest w formie opisu poszczególnych wycieczek (do wyboru 15 tras), ale rozbudowany skorowidz pozwala na szybkie odnalezienie konkretnego interesującego nas miejsca.

Przewodnik po raz pierwszy wydano w 2012 roku. Doczekał się już jednak dwóch wznowień i obecnie dostępne w sprzedaży jest wydanie III z 2017 roku. Dzięki częstym wznowieniom mamy pewność, że znajdziemy w środku aktualne dane.

Dla kogo jest ten przewodnik?
Jeśli planujesz szybki, jednorazowy wypad w Góry Sowie to przewodnik ten może okazać się dla Ciebie nadmiernie szczegółowy. Jeśli jednak wybierasz się w Sowie na dłużej lub zaglądasz tu regularnie i choć trochę interesuje Cię historia to powinna być to dla Ciebie pozycja obowiązkowa!

Dodatkowo na plus należy zaliczyć kieszonkowe rozmiary (12 x 16,5cm) i solidne wykonanie.

Poniżej okładki wcześniejszych wydań.

« powrót

Dziękujemy :)
Twój komentarz został dodany.
Kończyna   |  
4 lata temu

A gdzie przewodnik tego menela z Głuszycy Dariusza ?


góry-sowie.pl   |  
4 lata temu

Rozumiem, że z panem Darkiem można się nie zgadzać, ale po co od razu człowieka obrażać?

Jeśli masz na myśli książkę "RIESE - Przewodnik Dariusza Kwietnia" to na specjalne życzenie niedługo dodamy naszą recenzję :)


DO OBROŃCÓW KWIETNIA I NIEŚWIADOMYCH CZYTELNIKÓW.   |  pinokioriese@gmail.com
4 lata temu

Dariusz kwiecień to zwykły pospolity oszust, kłamca i hochsztapler wymyślający własne historie nt. Gór Sowich.
W jego przewodniku nie ma kompletnie żadnych ciekawych i PRAWDZIWYCH INFORMACJI. Wszystko, co tam jest napisane to wymysł. Miejsca jakie tam pokazuje to nic nowego, a większość to jego własne wydumane miejsca wymyślonych zdarzeń.
Z racji kłamania i zakłamywania historii ma całkowity zakaz wstępu na obiekty turystyczne Riese. Został wyrzucony ze wszystkich ośrodków turystycznych, w jakich usiłował prowadzić swą nielegalną działalność przewodnika bez uprawnień narażając zdrowie i życie ludzi oprowadzanych po nic nieznaczących sztolniach pełnych niewypałów, co było widać na jednym z jego filmów. Na koniec pomówił wszystkich właścicieli tych ośrodków o oszukanie go na pieniądze. Potrafił zabrać na nocną przechadzkę grupę ludzi bez latarek i ekwipunku sanitarnego w miejsca pełne niebezpiecznych dziur, wystających prętów i zapadlisk.
To skompromitowany własnymi urojeniami i kłamstwami o wilkołakach nawiedzony mitoman o mentalności pomawiacza i oszczercy. Pomówił dziesiątki osób starając się podważyć ich autorytety by pokazać jaki to on jest znawca tematu. Dostało się wielu zacnym historykom z najwyższej półki i dostało się wielu jego internetowym oponentom i demaskatorom, których usiłował zwalczać pomówieniami i najgorszymi oskarżeniami o homoseksualizm, złodziejstwo i wiele innych, a jak się okazało sam taki był i jest, co zostało dowiedzione.
I to własnie z tego powodu zniknął ośmieszony własnym niegodziwym postępowaniem obliczonym na tworzenie bzdur historycznych i krojeniu nielegalnie kasy na naiwniakach rządnych sensacji rodem z filmów SF, z których notabene Dariusz Kwiecień zerżną kilka swych opowieści przekuwając je na rzekome wydarzenia w czasie IIwś w Riese.
Przestrzegam, odradzam i niepolecam.
Dodaj komentarz..


Marcin   |  
3 lata temu

Pokaz mi swoj przewodnik.Obrazac innych to ty umiej pokaz swoje prace swoje "dziela"internetowy cwaniakuAKTUALNA POGODA
°C
°C
>> Prognoza 4-dniowa <<
AKTUALNY KOMUNIKAT GOPR

Partnerzy: